Automatyka do Bram

Nasi dostawcy napędów do bram

 

Firma SOMMER Antriebe und Funk, której jesteśmy przedstawicielem, jest jednym z czołowych producentów napędów do bram garażowych, wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych, szlabanów oraz systemów sterowania radiowego. Została założona w 1980 roku w Niemczech i od samego początku jej produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. Produkty firmy SOMMER znane są na całym świecie. Przekonała ich do tego wyjątkowo wysoka jakość oraz wytrzymałość napędów Made in Germany.

 

Firma Nice obecna na polskim rynku od 18 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice. Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.

 

Grupa FlexiForce założona w 1980 roku, jest ambitną, międzynarodową firmą z oddziałami w Holandii, w Hiszpanii, w Polsce, na Węgrzech, we Włoszech, w Chinach, w Turcja, i Stanach Zjednoczonych, w Kanada. Siedziba główna firmy mieści się w Barneveld, w Holandii.